Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

cena 13 900,00 Kč (505,96 €)
cena 6 900,00 Kč (251,16 €)
cena 15 900,00 Kč (578,76 €)

KONTAKTY

MARTE MORAVIA s.r.o.
Kubíčkova 1115/8
635 00 Brno Bystrc
tel: 777871331
napište nám

Obložení schodiště

Naše firma nabízí obložení betonového nebo zděného schodiště kvalitními dřevěnými stupnicemi a podstupnicemi.

Více info: tel.: 777 871 331 nebo info@consulo.cz

Nabízíme tyto služby:

Demontáž a likvidace starého obložení schodů

Zajistíme odbornou demontáž stávajícího obložení a jeho odvozu včetně ekologické likvidace. Odpadnou vám tak starosti jak správně staré schody odstranit a zbavit se jich.

Doprava

Naše firma disponuje dostatečným vozovým parkem na dopravu materiálu i případný odvoz odpadu. Vy se o dopravu vůbec nestaráte. Cena dopravy je sjednána vždy předem.

Stavební příprava pro obložení schodiště

Pokud betonové schodiště není připraveno na montáž obložení (nerovnosti, poškození, stavební nedodělky), provedeme potřebné drobné stavební úpravy. Nemusíte shánět stavební firmu, koordinovat její činnost s naší, a určitě ušetříte čas i peníze.

Obložení betonového schodiště.

Odborné zaměření obložení betonového schodiště

Náš technik si před výrobou stupnic, podstupnic, případně zábradlí, zaměří veškeré potřebné míry. Přebíráme tak odpovědnost za správně naměřené hodnoty. Vy se o nic nestaráte.

Tvarované nášlapy - stupnice

Zhotovíme vám a namontujeme jakékoliv tvary nášlapů. Součástí zaměření je také případná výroba šablon na místě dle skutečné situace. POZOR - co je na projektové dokumentaci od stavařů ještě nemusí být shodné s reálným stavem hotového betonového schodiště! Náš technik vše zaměří dle skutečnosti.

Úklid po montáži obložení betonového schodiště

Po skončení montáže uvedeme vše do původního stavu. Nemusíte se starat o úklid po nás - vše uklidíme a odpad odvezeme.

Jaký je postup objednání montáže obložení betonového schodiště

Až do uzavření smlouvy o montáži jsou veškeré námi poskytované informace, kalkulace, konzultace a případné vzorky zdarma a pro obě strany k ničemu nezavazující. Teprve pokud budete souhlasit s cenovou nabídkou, termínem a způsobem provedení zakázky, závazně potvrdíte objednávku a zalatíte zálohu. Ta je stanovena na 50% z celkové ceny díla. Před započetím montáže po příjezdu na místo montáže zaplatíte hotově 40% z celkové ceny díla a zbývajících 10% hotově po předání díla. Zaměření se provádí až po složení zálohy. NIKDY si neúčtujeme vícepráce, pokud se výrazně nezmění podmínky montáže oproti stavu při zaměření. Případné navýšení je konzultováno vždy PŘED započetím montáže a je podmíněno vaším souhlasem.

Povrchová úprava

Montáž obložení betonového schodiště provádíme včetně povrchové úpravy. Nášlapy, podstupnice, zábradlí - nabízíme olejování tvrdým voskem, barvení mořidly, lakování. Pro bezpečnější schodiště nabízíme také drásání povrchu nášlapů - jsou drsnější a snižují riziko uklouznutí na schodech. Dopručujeme zejména tam, kde jsou děti a senioři.

Obložení betonového schodiště stupnicemi

Na betonové schodiště nalepíme dřevěné nášlapy - stupnice. Dřevěné nášlapy - stupnice mají standardně sílu 40 mm, ale můžeme je zhotovit i v jiných tloušťkách. Minimálně by však měly mít sílu 30 mm. Stupnice jsou zhotoveny z masivního dřeva - spárovky z průběřných lamel širokých 38-45 mm. Vzhled stupnic může být různý - dle vašeho přání. Od povrchu A+ což je čisté dřevo bez suků a běli nebo jádra až po rustikální vzhled - suky, jádro, běl, vysprávky, barevné odlišnosti lamel - tedy velmi přírodní vzhled schodů. Na vzhledu obložení schodů se vždy dohodneme předem. Součástí montáže stupnic je i případné konečné zapravení spár mezi stupnicemi a zdí.

Obložení betonového schodiště.

Obložení betonového schodiště stupnicemi s nosem - zobáčkem

Variantou obložení betonového schodiště je montáž stupnic se zobáčkem - nosem. Tyto stupnice používáme tam, kde je potřeba zakrýt větší nerovnosti betonového stupně - není potřeba podezdívat nášlap po nalepení, aby nebyly vidět mezery mezi nášlapem a betonovým schodem. Pohodlné a praktické řešení pro vás.


 

Obložení betonového schodiště stupnicemi a podstupnicemi

Platí výše uvedené pro obložení stupnicemi. Podstupnice jsou vyráběny o síle 20 mm.

Obložení betonového schodiště.